Ruttka Ferenc (1926-2019): A szépség elmúlása. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész kissé sérült névjegykártyáján autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 8,5×6 cm
Peter Avraham Rubint (1958-): My fate. Oil, canvas, signed. Judaica painting.100×70 cm
Hungarian contemporary artist.
Often paints Hungarian and Jewish topics. HIs pictures are close to abstract expressionism using metaphores of the nature.
Often exhibits all around the world.
Some individual exhibitions:
1984 o Amszterdam
1986 o Art Galerie, München
1987 o Budapest
1991 o Párizs
1992 o Toronto o Tel Aviv
1997 o Csók Galéria, Budapest
1998 o Mednyánszky Galéria, Budapest
...
S. Horváth Ildikó (1969-): Illusztráció - Bornai Tibor: meddig leszünk még csempe. Színes rézkarc, papír. Jelzett, művészpéldány EA XXI/XXV. Lap széle vágásnyommal. 15,5x10,5 cm.