Ádámffy László (1902-?), kétoldalas mű:Táj karámmal és táj fával, 1942. Akvarell, papír, jelzett és datált, lap jobb felső sarkában apró gyűrődéssel, 29,5×40 cm
Alexy Miklós (1957-): "Három színész" (Színészek). Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Reprodukálva a művész honlapján: http://alexymiklos.com/hun/gyurt1.html. 35x45 cm
Almásy Aladár (1946-): A kicsi macedón. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Almásy Aladár 1980). Próbanyomat I.. Lap bal felső sarkában apró gyűrődéssel, mű ép. 34x39,5 cm
Angyalffy Erzsébet (1861-1940): Art deco hölgy arcképe, 1932. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Helyenként apró foltokkal a vásznon. Sérült fa keretben, 87x67 cm