Nyilasi Tibor (1936-): Paris Street Market. Litográfia, papír. Művészp... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Nyilasi-Tibor-1936-Paris-Street-Market-Litografia-papir-Muveszpeldany-Artists-proof-K~II2230365
2230365
10241
382
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,57 EUR , 20,00 USD
Leírás: Nyilasi Tibor (1936-): Paris Street Market. Litográfia, papír. Művészpéldány Artist's proof. Keretben. 41,5×56,5 cm
: scanner