1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
A toll mártírjai. Összeáll.: Mester Sándor. Bp, én., a Magyar Ujságirók Emigrált, Deportált, Internált Csoportjának kiadása. Félvászon-kötés, papír védőborítóban. Kopott szakadozott borítóval, de belül jó állapotban.