2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Herczeg Ferenc: A Dolovai nábob leánya. Színmű 5 felvonásban. Bp., 1897, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Wolfner-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, a címlap sarkán hiánnyal, az elülső előzéklapon szakadással.