Samuelis Strykii Continuatio tertia Usus moderni pandectarum. Halae Magdeburgiensis [Halle an der Saale], 1737, Orphanotrophium. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
F. M. Weber: Handwörterbuch der deutschen Sprache... Leipzig, 1850. Bernh. Tauschnitz. 780p. Korabeli kissé sérült vászonkötésben / In damaged linen binding
Anthony Cronin: Samuel Beckett. The Last Modernist. London, 1996., HarperCollins. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
Titi Livii Ab urbe condita liber XXI. et XXII. Bev. Bartal Antal - Malmosi Károly, jav. Paulovics István. Bp., 1918, Athenaeum. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Caii Plinii Secundi Historiae naturalis libri XXXVII. 5.köt.: libri XXXV-XXXVII et index. Lipcse, 1830, Karl Tauchnitz. Kopott későbbi félvászon kötésben, az első két lap kijár, egyébként szép állapotban.
Joannem Imre (Imre János (1790-1832)): Amicus Foedus Rationis Cum Experientia seu Philosophia Crisi Recentissima II-III. Pestini, 1825-1827,Typis Nobilis Matthiae Trattner de Petróza. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, a II. kötet borítója kissé kopottas, a III. kötet kopottas, a borító háta sérült, ceruzás széljegyzetekkel, néhol kissé foltos lapokkal, latin nyelven.
Xenophontis Historia Graeca. Szerk.: Weise, C. H. 4. köt. Lipcse, 1828, Karl Tauchnitz. Későbbi kopott kartonált papírkötésbe, egyébként jó állapotban.