Heller farkas: A közgazdasági elmélet története. (eö.) Budapest, 1943, Gergely R. Könyvkereskedése, IV. + 602 + 2 p. Átkötött félvászon kötésben, jó állapotban.
New Japanese-English Characte dictionary. Ed.: Jack Halpern. Tokyo, 1990, Kenkyusha. Japán és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
Vegyes Útmutató füzetek a néprajzi adatgyűjtéshez tétel, 3 db. Szerk.: Morvay Péter. Végh József: A hagyományos paraszti gazdálkodás ismeretanyaga és szókincse. 1. szántás-vetés. Bp, 1962, a Magyar Nemzeti Múzeum-Néprajzi Múzeum Ethnologiai Adattár kiadása. Papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 1000 példányban. + Hofer Tamás- Végh József: A hagyományos paraszti gazdálkodás ismeretanyaga és sz...
A Magyar Néprajzi Múzeum adatárának értesítője. Szerk.: Morvay Péter. Bp, 1962, Muzeumok Rota Üzeme. Papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 1500 példányban.