Dr. Dalmady Zoltán: A sportolók egészségtana, Bp, 1913, Az Országos Közegészségügyi Egyesület Könyvkiadó, papírkötés, könyvtári példány, belül kissé foltos
Geszti Lajos: Földrajz I., A magyar medence leírása, a középiskolák I. osztályának tananyaga, Bp, 1927, Athenaeum Kiadó, második kiadás, könyvtári példány, papírkötés, szép állapotban
Dr. Kalmár Gusztáv - Varga Sebestyén: Földrajz, a gimnázium, reálgimnázium és reáliskola III. osztálya számára, Bp, 1927, Szent. István-Társulat Kiadása, papírkötés, könyvtári példány, néhol kicsit kopott, foltos, a gerincén a kötés szét van szakadva
Rádiós Kiskáté II. rész, Elektro-és rádiótechnika, Magyar Királyság IV. Honvéd hir. zlj., papírkötés, volt könyvtári példány, foltos, a borítója megtört, félig ki van szakadva a közepe, a gerince kicsit szakadt
Czibulyás József- Kovács József: A japán fürj tenyésztése és hasznosítása. Bp, 1976, a Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat és a Fogyasztási Szövetkezetek Országos Tanácsának kiadása. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, de belül jó állapotban.
Lord Rutherford: Az új alkémia. Az atomkutatás módszerei és eredményei illusztrációkkal. Komjáthy Aladár fordítása. Bp, 1945, Bibliotheca. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Papírkötésben, helyenként szakadozott lapszélekkel, de egyébként szép állapotban.
Marosi Arnold: A természet élete. Bp, én., a Szent István Társulat kiadása. Fekete-fehér illusztrációkkal. Papírkötésben, kissé foltos állapotban, helyenként összeragadt lapokkal.
A Magyar Orvosok Tuberkulózis-Egyesületének munkálatai. XII. Nagygyűlés. Szerk.: Országh Oszkár- Barát Irén. Bp, 1930, a Magyar Orvosok Tuberkulózis-Egyesületének kiadása. Egészvászon-kötés, kissé kopott állapotban. Volt könyvtári példány.