Magyarország története képekben. Szerk.: Kosáry Domokos. Bp., 1985., G... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~2000116/Magyarorszag-tortenete-kepekben-Szerk-Kosary-Domokos-Bp-1985-Gondolat-Kiadoi-egeszvC3~II2234204
2234204
15691
382
Books: History
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,65 EUR , 2,86 USD
Leírás: Magyarország története képekben. Szerk.: Kosáry Domokos. Bp., 1985., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
: kozár_edit