Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 159
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2087131
15544
382
Books: Travelling, Local History
Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története. Bp., 1985., X. ker Tanács. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. 2116333
15545
382
Legezva-Szacsvay: Bácska és Bánság. Bp., Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval. 2158580
15547
382
L. V. Bertarelli: Italien in einem Bande. Griebens Reiseführer 80. Berlin-Milano, 1928, Grieben-Albert Goldtschmidt-Touring Club Italiano, 698 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. 2159946
15552
382
Duics Pál - Kerék Imre: Sopron. Bp.,1994., Interpress-Adwest. Magyar, angol és német nyelven, színes fotókkal Kiadói kartonált papírkötésben, kopásnyomokkal. 2133454
15553
382
Miskolc száz rajzon. Szerk.: Körtvélyesi Erzsébet. Miskolc, 2002, Well-Press. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal. 2072416
15556
382
Herbert János: Jászárokszállás nagyközség monográfiája. Előszóval ellátta: Dr. Czettler Jenő. Zimányi Ernő szobrászművész rajzaival. Bp.,1992., "Jászságért" Alapítvány. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben. 2072344
15557
382
Szabó Károly: Körösszegapáti története. Körösszegapáti, 2007, (Debrecen, Kapitális Kft.) Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált. 2089752
15559
382
Németh Zsuzsanna: Szádalmás a történelem forgatagában. Obecny urad Jablonov. 2006. Csak 500 pld! Kiadói papírkötésben. 172 p + fényképek 2088854
15560
382
Pesty Frigyes Kéziratos Helynévtárából. II. Külső-Szolnok. Közzéteszi Bognár András. Kecskemét-Szolnok, 1979, Katona József Megyei Könyvtár-Verseghy Ferenc Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. 2088865
15561
382
Hegyi János: A Buda környéki Általános Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet története. Budakeszi, 2000, Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 2089264
15562
382
Békés-Tarhos. 1946-1954. Az egykori békés-tarhosi énekiskola diákjainak visszaemlékezései. Szerk.: Domokos Attiláné Farkas Margit, Mező Imre, Rozgonyi Piroska. Békés, 2006, Békés-Tarhosi Baráti Kör. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2089744
15563
382
Rémiás Tibor (szerk.): Tornagörgő kismonográfiája - Malá monografia obce Hrhov. Hrhov 2004. Kiadói papírkötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft