8 000 Ft
20
Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Bp., 1981, Helikon Kiadó, (Kner Nyomda.) Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, dombornyomott műbőr kötés. Bp., 1981, Helikon. Kiadói papírkötés.) Facsimile kiadás. Kiadói kartontokban, az első kötet kopott gerinccel