Das neue Testament unsers Herrn und Heilandes Jesu Christi nach der deutschen Übersetzung D. Martin Luthers. Stuttgart, Württembergische Bibelanstalt. Papírkötés, jó állapotban, 1945-ös heilbronni hadifogolytábori bejegyzéssel
Városi István: Áldás a hegytetőről. Bp., 1942, Szent István-Társulat. A szerző, Városi István (1905-1973) kanonok, író, költő, tanár, az érseki tanitóképző internátus rektora által Endrédy Zoltán Sándor (1912-1996) plébánosnak dedikált! Kiadói papírkötés, foltos lapokkal. Hozzá tartozik: Város István levele Endrédy Zoltán Sándorhoz, amelyben megköszöni a küldött könyvét és egy diák ügyében válaszo...
Karl Rahner-Herbert Vorgrimler: Teológiai kisszótár. Fordította: Endreffy Zoltán. Szerző által aláírva. Bp., 1980, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.
[Bourdaloue, Louis (1632-1704)]: Tisztelendő páter Bourdaloue Lajosnak prédikátziói. IX. könyv. Fordította: Szent-Gály Ágoston. Pest, 1815, Trattner János Tamás, 395 p. Átkötött modern kartonált papírkötés, benne restaurált lapszélekkel is, foltos lapokkal, nagyrészt felvágatlan lapokkal.