Cseri Kálmán: A kegyelem harmatja. Bp.,2014, Harmat. Kiadói kartonált papírkötés.+Raymond A. Moody: Élet az élet után. Gondolatok a halál utáni életről. Fordította: Dr. Kisnemes János. Bp.,1988,Ecclesia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Studia et Acta Ecclesiastica sorozat I-II. kötet. Szerk.: Dr. Bartha Tibor. I. kötet: A heidelbergi káté története Magyarországon. II. kötet: A második helvét hitvallás Magyarországon és Méliusz életműve. Bp., 1965-1967, Magyarországi Refomátus Egyház Zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet borítója foltos, kopott, a lapok egy részén lapszéli foltokkal, kisebb lapsz...
Török József-Legeza László: A magyar egyház évezrede. Bp., 2000., Mikes-Ecclesia. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.