2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
cca 1911-57 Vegyes kalendárium, folyóirat és egyéb nyomtatvány tétel, össz. 11 db: Turfkalendárium 1941, Vegyészeti receptúrák, Magyar Turfkrónika 1943, A A Katholikus Népszövetség Naptára 1911, Csütörtök 2 db száma 1929 és 1930-ból, Földgömb, III. évf., 1932 június, 6. sz., stb. Kisebb részben sérült.