Fekete István: Őszi vásár. Bp., 1962, Magvető Könyvkiadó. Első kiadás!... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000016/Fekete-Istvan-Oszi-vasar-Bp-1962-Magveto-Konyvkiado-Elso-kiadas-Felvaszon-kotes-~II2278751
2278751
17373
383
Leírás: Fekete István: Őszi vásár. Bp., 1962, Magvető Könyvkiadó. Első kiadás! Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: nagy_andras