17063.
383. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Malonyay DezsÅ‘: Munkácsy Mihály élete és munkái. I-II. kötet. Bp., 1900, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 6+116+117-235+1+10 p.+23 t. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papÃrkötésben, felvágatlan lapokkal, a II. kötet kötése sérült, szétvált, az I. kötet borÃtója szakadt, hiányzó rézkarccal.