Buza László: A nemzetközi jog fő kérdései az új szellemű nemzetközi jogban. Bp., 1967, Akadémia. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban, szerző által dedikált, volt könyvtári példány.
Mindenki jogi tanácsadója. Összeáll.: Szepesy Mihály. Bp.,én.,Adózók Lapja, 150 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest kissé elvált a borítótól, felvágatlan lapokkal.
Az öregség, rokkantság, özvegység és árvaság esetére szóló kötelező bioztosításról szóló 1925: XL. törvénycikk. Kiadja: a Magyar Királyi Belügyminisztérium. Bp., 1929, Pesti Könyvnyomda Rt., 76 p. Papírkötésben, a borító elvált a könyvtesttől.
A közigazgatás rendezéséről szóló 1929: XXX. törvénycikk végrehajtási rendeletei. Második füzet. Kiadja: M. Kir. Belügyminiszter. Bp., 1940., Stádium, 2+135-176 p. Kiadói papírkötés.
Vegyes jogi könyvtétel, büntetőjog témában, 7 db: Nagy Lajos: Tanúbizonyítás a büntetőperben. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés. Tanulmányok Dr. Földvári József professzor 80. születésnapja tiszteletére. Pécs, 2006, Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Kiadói kartonált papírkötés. Bűnügyi mozaik. Tanulmányok Vida Mihály 70. születésnapja tiszteletére....
Vegyes jogi könyvtétel, 2 db: Szabó Imre: A jogelmélet alapjai. Bp.,1971, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Dr. Molnár József: Életkor és bűnözés. Doktori disszertáció. Bp., 1996. Kiadói papírkötés.
Az Állami Egyenesadók Jogszabálygyűjteménye. Összeáll.: Csulak Elemér. M. Kir. Pénzügyminisztérium kiadványa 2. sz. Bp., 1941., M. Kir. Állami Nyomda, 1069 p. Kiadói papírkötés.
A magyar büntetőtörvénykönyv a bűntettekről és vétségekről és teljes anyaggyűjteménye. I. köt. Szerk.: Dr. Löw Tobiás. Bp., 1880, Pesti Könyvnyomda Rt., 10+604 p. Átkötött félbőr-kötésben, sérült, hiányos gerinccel, kopott borítóval, tulajdonosi bélyegzővel.