E. Réső Zoltán: Soha többé háborút. A 106-os Tábori Kórház története 1942-1943. Dunaszerdahely, 1993, Lilium Aurum. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Cseresnyés Géza (szerk.): Katonaiskolák a hűség városában. A soproni katonaiskolák története 1898-1945. Bp., 1995, Honvédelmi Minisztérium Oktatási és Tudományszervező Főosztálya. Megjelent 500 számozott példányban, ez a 265. sz. példány. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Ceruzás jegyzetekkel és aláhúzásokkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Gyóni (Áchim) Géza przemysli verseinek első itthoni (bővített) kiadása. Bp., 1915, Országos Hadsegélyező Bizottság,(Budapesti Hírlap-ny.), XIII+3+64 p. Az 1914. évi kiadás dedikált változatának reprintje. Benne Gyónyi Géza nyomtatott dedikációjával. Átkötött amatőr papírkötésben, kissé foltos.
Gábor Andor: Meghalni jobb. 1917. Az Érdekes Ujság ingyenes húsvéti regénymelléklete. A borítón litografált illusztrációval (MC jelzéssel.) Bp.,1917, Légrády-ny., 48 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötésben, kissé foltos.
Norman Angell: Rossz üzlet a háború. Ford.: Kunfi Zsigmond. Bp., 1915., Népszava, 260 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.