1 400 Ft
Vegyes minikönyv tétel, 3 db: Világbajnokaink. Our Wold Champions. Unsere Weltmeister. Szerk.: Kahlich Endre. Bp.,1974, Sportpropaganda. Kiadói kissé kopottas műbőr-kötés.; Katona József: Bánk Bán. Kondor Lajos illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói kopott egészvászon-kötés.; Gyémántok. Imakönyvecske legszükségesebb imákkal keresztény katholikusok számára. Hungari A. után a szentek és az egyház imáiból alkotva. Bp.-New York, én.,,Steinbrener Ker. János. Kiadó kopott aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel.