Szeghalmi Gyula: Amatőr fényképészek könyve Gyoma, 1906, Kiadta és nyomatta Kner Izidor Könyvnyomdai Műintézete; [3] p. + 328 p. + [22] t.; ill. A szerző bevezetésével, 248 szövegképpel, 4 háromszinnyomást föltüntető és 18 monochróm műmelléklettel. Korabeli félvászon kötésben.
Zelovich Kornél: A M. Kir. József Műegyetem és a hazai technikai felsőoktatás története. Bp., 1922, Pátria. Kiadói papírkötés, képekkel, táblázatokkal, kissé kopottas állapotban.
Tóth Sándor László: A fafeldolgozás 1945 után. Fejezetek a fa- és bútoripar történetéből az ezredfordulóig Magyarországon. Bp., 2001., Agroinform. Kiadói kartonált papírkötés.
Velich István-Fogarasi Gábor: Régi magyar autók. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban. Volt könyvtári példány.
Magyar földmérők arcképcsarnoka. III. köt. Összeáll.: Dr. Lukács Tibor. Bp.,2001, Geodéziai és Térképészeti Rt.-Földmérési és Távérzékelési Intézet. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban. Kiadói levéllel.