17145.
383. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 000 Ft
Dr. Lasz Samu: Tudományos problémák. Népszerű tárcaközlemények fiataloknak és öregeknek. Bp.,[1924],Légrády, 191 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, a hátsó szennylap részben a kötéstáblához ragadt, az utolsó lap kissé sérült. A szerző, Dr. Lasz Samu (1859-1930) geográfus, földrajzi író által Greszler Jenő m. kir. vallás és közoktatásügyi minisztérium miniszteri tanácsosa részére.