15020.
383. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
1912 Budapest Székesfővárosi Állatkert utmutatója. Képes díszkiadás. Bp., 1912., Magyar Földrajzi Intézet, 39+5 p. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, pár lapon firkával.