15002.
383. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
Almásy László (1895-1952): Autóval Szudánban. ElsÅ‘ autó-utazás a NÃlus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky JenÅ‘ elÅ‘szavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1929.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t.(cÃmkép)+ 240 p.+28. (nagyrészt kétoldalas, fekete-fehér fotók, közte egy egyoldalassal) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, két képtábla laza, kis kopásnyomokkal, a kötéstáblák felsÅ‘ élein foltokkal.