15084.
383. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Barcza Imre - Dr. Thirring Gusztáv (szerk.): Budapest Duna-balparti környéke. Részletes magyar utikalauzok. I. Budapest és környéke. Bp., 1923, Turistaság és alpinizmus. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel.