Cholnoky Jenő: A napsugár diadala. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadó... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000001/Cholnoky-Jeno-A-napsugar-diadala-Bp-1930-Singer-es-Wolfner-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon~II2277365
2277365
15072
383
Books: Travelling, Local History
Leírás: Cholnoky Jenő: A napsugár diadala. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
: nagy_andras