15034.
383. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Cholnoky Jenő: Ázsia . A Föld és élete, világrészek országok, emberek. II. kötet. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel.