15008.
383. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 600 Ft
Karl Baedeker: The dominion of Canada with New Foundland and an excursion to Alaska. Leipzig,1905, Baedeker, LXIV+331 p. Harmadik kiadás. Térképekkel illusztrálva, angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, a gerincen kis kopásnyomokkal, jó állapotban. / Linen-binding, in English language.