15030.
383. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
[Mikszáth Kálmán]: Szeged könyve. I-II. köt. Bp., 1914., Révai, V+234;274 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, ajándékozási sorokkal: "Dr. Nagy László városi főjegyző ajándéka."