Magyarország történeti helységnévtára. Borsod Megye. (1773-1808.) Szerk.: Dr. Barsi János. Bp.-Miskolc, 1991,, Központi Statisztikai Hivatal-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Borsod megye térképével, 77x66 cm. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy 12 szövegképpel. Budapest, 1889, Pesti Könyvnyomda. Reprint kiadás! + Orbán Balázs eszméi kísérőtanulmány. Kiadói egészvászon kötésben, fedő borító szakadt, egyébként szép állapotban.
Csendes László-N. Ipoly Márta: Települések szelvényezése az első-második-harmadik katonai felmérések alapján. Bp., 1977., Hadtörténelmi Térképtár. Kiadói papírkötés,
Czagány: A budavári palota és a Szent György téri épületek. Bp., 1966., Műszaki. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a kiadói papír védőborító ketté szakadt, sérült, egyébként jó állapotban.
Tomorszky Istvánné Csilla: Az ország 66. városa Tiszaújváros. Hn, 2004, a Tiszaújvárosi Derkovits Művélődési Központ és a Városi Könyvtár kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
Jankó János: A milleneumi falu.(facsimile). Sajtó alá rendezte és bevezetővel ellátta: Szemkeő Endre. A Néprajzi Múzeum tudománytörténeti kiadványsorozata. Bp, 1989, Néprajzi Múzeum. Fekete-fehér rajzokkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.