Csoma Zsigmond: Uradalmi és jobbágy-paraszti szőlő-, bortermelés Somlón. Debrecen, 1993, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszék. Kiadói papíborításban, jó állapotban.
Dr. Bencsik János - Keszei László (szerk.): Tokaj és Hegyalja XI. B-A-Z. Megyei Honismereti Bizottság, a Kazinczy Múzeum (Sátoraljaújhely), a Tokaj Múzeum baráti körének, a Tokaji Városvédők És Szépítők Egyesületének kiadványa. Tokaj, 1994, Zempléni Múzeumok Baráti Köre. Kiadói papírkötésben, borítón kisebb szakadások, de egyébként jó állapotban.
A Tanácsköztársaság eseményei, emlékei Borsod-Abauj-Zemplén megyében. Összeáll.: Kluger Lászlóné-Hubay Ágnes. Miskolc, 1968., II. Rákóczi Ferenc Könyvtár, 6+189 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Megjelent 800 példányban.
Pesty Frigyes: Heves vármegye helynévtára. Sajtó alá rendezte, a bevezető tanulmányt írta, a jegyzeteket és a helységnévazonosítót készítette: Csiffáry Gergely. Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 11. Eger, 2005, Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, egy kihajtható térképpel illusztrálva.Jó állapotban.
Iratok a kisegítő munkaszolgálat, a zsidóüldözés történetéhez 1-2. füzet. Az iratok a Holocaust Dokumentációs Központ megbízásából felitárta, jegyzetelte Dr. Gazsi József. Szerk., a bevezetőt írta Dr. Szita Szabolcs. Bp., 2002., Magyar Auschwitz Alapítvány-Holocaust Dokumentációs Központ, 102+2;102+2 p. Kiadói papírkötés.
Dr. Széplaki György: A Pestszentlőrinc Kossuth téri Református Gyülekezet kettős jubileuma. 1911-1941-1991. Bp., 1991, HungaPrint. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
Wien und Umgebung Kleine Ausgabe. Griebens Reiseführer 68. Bp.,1929., Grieben. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kihajtható térképekkel, de a Bés térkép hiányzik!