2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
Vegyes könyvtétel, 3 db: Rudolf Luskac: A végtelen vadászmezőkön. Bp., 1957, Bibliotheca. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Páll Endre: Legjobb vadászni. Bp., 1983., Mezőgazdasági. Kiadói kissé kopott papírkötés. Studinka László: Egy marék vadászemlék. Bp., 1984., Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.