Németország DN "Fünfzig reichspfennig 1924" jelzetlen aranyozott Ag (?) emlékérem (70mm) T:PP, BU Germany ND "Fünfzig reichspfennig 1924" unmarked gilt Ag (?) commemorative medal (70mm) C:PP, BU
Németország DN "Deutsche lokomotiven / Drache" egyik oldalán festett, jelzetlen Ag (?) emlékérem (70mm) T:PP,a festés kissé kopott Germany ND "Deutsche lokomotiven / Drache" one side is painted, unmarked Ag (?) commemorative medal (70mm) C:PP, the painting slightly worn
Olasz Államok / Pápai állam 1846-1878. "IX. Pius pápa / A leégett Szent Pál Bazilika 1823. július 16." kétoldalas bronzozott fém emlékérem (50mm). Szign.: Girometti T:2,2- ph. Italian States / Papal State 1846-1878. "PIVS IX PONTIFEX MAXIMVS / BASILIC S PAVLI EX INCENDIO - XV IVL MDCCCXXIII" double sided Br plated metal commemorative medallion about the burnt down San Paolo fuori le mura (50mm). S...
Olaszország 1984. "Piramide di Caio cestio - Porta S. Paolo - 4 Giugno 1984 / Quarantennale della Liberazione - Roma 1944 1984 - MMDCCXXXVII 21 Aprile 1984" Br emlékérem, eredeti tokban (49mm) T:1
Olaszország 1987. "FESTA NAZIONALE L'UNITA BOLOGNA 1987" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti felbontott műanyag tokban. Szign.: Greco (18,10g/0.986/35mm) T:1 (eredetileg PP) Italy 1987. "FESTA NAZIONALE L'UNITA BOLOGNA 1987" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate, in original, opened foil pacakge. Sign.: Greco (18,10g/0.986/35mm) C:UNC (originally PP)
Olaszország 1993. "Az ellenállás szobrai / Az ellenállás 50. évfordulója" Br emlékérem, eredeti tokban (38mm) T:1 Italy 1993. "Statues of the resistance / 50th anniversary of the resistance" Br medallion in original case (38mm) C:UNC
Olaszország DN "Comitato Olimpico Nazionale Italiano (Olasz Nemzeti Olimpiai Bizottság)" az 1914-ben alapított bizottság ezüstözött fém emlékérme (~39mm) T:2 kis patina Italy ND "Comitato Olimpico Nazionale Italiano (Italian National Olympic Committee)" silver plated metal commemorative medal of the Committee founded in 1914 (~39mm) C:XF small patina
Románia 1973. "Dinamo Bukarest Sport Klub 1948-1973 / 25. Évforduló" Br emlékérem (60mm) T:2 Romania 1973. "Dinamo Bucharest Sport Club 1948-1973 / 25th Anniversary" Br commemorative medal (60mm) C:XF
Szovjetunió 1977. "Tolsztoj" Br emlékérem az "Orosz Irodalom Klasszikusai" sorozatból (36mm) T:2 ph. Soviet Union 1977. "Tolstoy" Br commemorative medal from the "Classics of Russian Literature" series (36mm) C:XF edge error
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.