cca 1972-1976 Vegyes nyomtatvány tétel, 18 db, csónakkal..stb. kapcsolatos nyomtatvány, prospektus, közte szaunázással kapcsolatos prospektus, túli túrázással kapcsolatos árjegyzék, közte egy ADAC-Motorweit szám..stb. Változó állapotban,
cca 1979-80 20 db Pesti Műhely képeslap ofszet reprodukciókkal, többek közt Fajó János: Két forma, Kocsis Ímre. Grafika, Bohus Zoltán: Gyalult szobor (2 db), valamint Budahelyi Tibor, Heritesz Gábor stb. műveiről.
1979 Bőr és cipőtechnika. XXIX. évf. 1-6. sz. 1979. február-december. (Teljes évfolyam.) Bp., Bőr-, Cipő- és Bőrfeldolgozóipari Tudományos Egyesület, 192+4 p. Átkötött félvászon-kötés. Ritka!
1980 M3 - Nagyvárad tér - Kőbánya-Kispest vasútállomás. Bp., Athenaeum, 31 p. Kissé kopott papírkötésben, A budapesti észak-déli (M3-as) metróvonal ismertető prospektusa rövid történeti áttekintéssel, a második (Nagyvárad tér--Kőbánya-Kispest) szakasz egyes állomásainak ismertetésével és egyéb érdekességekkel
1980 Vankóné Dudás Juli (1919-1984) festő- és népművész falinaptár, festmények ofszet reprodukcióival, havi bontásban. F. Mihály Ida bevezető szövegével. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Első két lap bal alsó sarkában törésnyommal. 32,5x47 cm.