cca 1910 Wiesel Adolf m. kir. szab. jégszekrény, sörkimérőkészülékek és fürdő és fürdőkád gyárának fürdőkád és fürdőszoba-berendezések árjegyzéke, szövegközti képekkel, magyar és német nyelven, kissé foltos címlappa, 24 p.
cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./ cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers...
cca 1910-1920 Iskolai szemléltető táblák, 8 db: 'Vende E.: Szemléltető Képek a Magyar Irodalomtörténetéhez II. 7 táblája', valamint 'Nagy Lajos Kora (1342-1382) I.' képtáblával, Márki Sándor: Magyar Történeti Képatlasz c. kiadvánnyal, kartontáblák, részben kopottak, részben kissé foltosak, egy tábla sarkán hiánnyal, 29x42 cm
1913 Konrad János császári és királyi udvari szállító 24. számú főárjegyzéke, órák, ékszerek, hangszerek, optikai eszközök, fegyverek, szerszámok, viseltes állapotban, 266p