1930 Hans Riehl: Barocke Baukunst in Österreich. Die Einführung des Barockstils in die deutsche Kunst. Mit 125 Abbildungen. Die Kunst dem Volke, 1930, Nr. 73/74. Pótotl papírborítóval, ragasztott gerinccel, fekete.fehér képekkel gazdagon illusztrált.
1930-1932 Vegyes újság tétel, 4 db: Magyarország, XI. évf. 292. sz, 1933. dec. 24., Az Est 1933. dec. 21, XXIV. évf. 289. sz., Nemzeti Ujság, 1930. aug. 20. XII. évf. 188. sz., Pesti Hírlap húsvétja, 1932. márc. 27. (töredékes, 33-52 p.) Változó állapotban, közte egy töredékes szám, közte foltosak, szakadozottak.
1931 És mégis élünk! Magyarország 1920-1930. A Budapesti Hirlap húsvéti ajándék-albuma. Bp., 1931, Budapesti Hirlap. Fekete-fehér fotóillusztrációkkal, hiányzó térképekkel, 2 egész oldalas fotómelléklettel, félvászon kötésben.
cca 1932 Karinthy Frigyes-Lengyel Menyhért-Dr. Nagy Lajos-Pünkösti Andor-Serényi Gusztáv: Polgári Kiáltvány a társadalom megmentéséről. Budapest, é.n., Magyar Polgári Blokk,(Révai-ny.), 32 p. + 1 válasz-levelezőlap. Kiadói papírkötés, javított borítóval, a hátsó borítón kis szakadással. Ritka!