13098.
383. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Tóth Aladár és Szabolcsi Bence: Mozart élete és művei. Bp., Győző Andor. Szabolcsi Bence által Lichtenberg Emilnek, az Operaház karmesterének dedikálva! Kiadó egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.