Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2259809
19216
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 9,93 g 2142431
19217
383
30000
Jewellery
Zöld, Paraiba turmalin 1,32 K ovális fazettált csiszolással. Lepecsételve, tanúsítvánnyal. / Oval facetted cut green Paraiba Tourmaline 1,32 C, 6,83x5,98x4,24 mm 2142432
19218
383
30000
Jewellery
Zöld, Paraiba turmalin 1,06 K ovális fazettált csiszolással. Lepecsételve, tanúsítvánnyal. / Oval facetted cut green Paraiba Tourmaline. Sealed, with certificate 1,06 C, 6+,17-5,52-4,81 mm 2262893
19219
383
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, áttört kereszt függővel, jelzett, h: 45,5 cm, 4×2 cm, nettó:9,5 g 1392601
19220
383
Jewellery
Ezüst (Ag) töltő ceruza, kopott zománc díszítéssel, h:12 cm, bruttó:15 g 2223176
19221
383
Jewellery
Ezüst(Ag) keresztes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 8,8 g 2228045
19222
383
70000
Jewellery
Arany (Au) 14K gyűrű, kővel, jelzett, méret: 60, bruttó: 10,43 g 2228037
19223
383
40000
Jewellery
Arany (Au) 10K gyűrű, kővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 8,01 g 2261224
19224
383
3200
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, jelzés nélkül, kapocskarika nélkül, h: 19 cm, nettó: 10,65 g 2261246
19225
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott női quartz karóra, működik, jelzett, bruttó: 28,58 g 2260164
19226
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 7 cm, bruttó: 17,62 g 2260075
19227
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) csepp alakú, köves fülbevalópár, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 18,55 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft