Aranyozott ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 56... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000021/Aranyozott-ezustAg-apro-kovekkel-diszitett-gyuru-jelzett-meret-56-brutto-9-28-g~II2259888
2259888
19170
383
Jewellery
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 15,92 EUR , 17,14 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 9,28 g
: karap_norbert