Amerikai Egyesült Államok 1974. "Amerikai Forradalom Bicentenárium - John Adams / Első Kontinentális Kongresszus" Br emlékérem eredeti, sérült plasztiktokban (37,5mm) T:1 USA 1974. "American Revolution Bicentennial - John Adams / First Continental Congress" Br commemorative medal in damaged original plastic case (37,5mm) C:UNC
Amerikai Egyesült Államok DN "Silver Eagle - Sunshine Minting Inc" Ag ezüsttömb lezárt fóliatokban (31,19g/0.999) T:PP USA ND "Silver Eagle - Sunshine Minting Inc" Ag silver bar in sealed foil packing (31,19g/0.999) C:PP
Ausztria 1890. "Ferenc József / Mezőgazdasági és Erdészeti Kiállítás Bécs 1890" aranyozott fém emlékérem füllel (28mm). Szign.: A.S (Anton Scharff) T:1- patina Austria 1890. "FRANZ JOSEF I KAISER V. OESTERREICH KOENIG V UNG. KOENIG V. BOHEM. ETC. / ALLG. LAND U FORSTWIRTSCHASFTL AUSSTELLUNG WIEN 1890" gold plated commemorative medallion with ear (28mm). Sign.: A.S (Anton Scharff) C:AU patina
Ausztria 1963. "GEN. DIR. DIPL. ING. LEOPOLD PASCHING WIEN MCMXXXXI" egyoldalas Zn plakett. Szign.: ATS.63 (70mm) T:2 oxidáció Austria 1963. "GEN. DIR. DIPL. ING. LEOPOLD PASCHING WIEN MCMXXXXI" one-sided Zn plaque. Sign.: ATS.63 (70mm) C:XF corrosion
Ausztria DN "Herbert von Karajan" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) T:PP ujjlenyomat Ausztria ND "Herbert von Karajan" hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) C:PP fingerprint
Ausztria DN "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC
Csehszlovákia 1959. "Az írás nemzeti emlékműve Prágában - Strahov Könyvtár" Br emlékérem. Szign.: Spánek (35mm) T:2 Czechoslovakia 1959. "Památník Národního Pisemnictvi - V Práze / Bibliotheca Strahoviensis (Monument Of The National Writing - In Prague / Strahov Library)" Br medallion. Sign: Spánek (35mm) C:XF
Franciaország / Második Császárság 1867. 2db egyoldalas emlékérem: "Nemzetközi Kiállítás Párizs" + "III. Napóleon" fém emlékérem csavaros hátlappal. Szign.: Francois Hubert Ponscarme (67mm) T:2- ph. France / Second Empire 1867. 2pcs of one sided commemorative plaques: "Exposition Universelle de MDCCCLXVII a Paris" + Napoleon III" metal medallion with screw back. Sign.: Francois Hubert Ponscarme (...
Franciaország ~1870. 5Fr "III. Napóleon császár" Br szatirikus fantáziaveret a porosz-francia háború után (37mm) T:2 France~1870. 5 Francs "Neapolio III Imperator / Finis Germaniae 1870" satirical fantasy coin after the Franco-Prussian war (37mm) C:XF
Franciaország ~1889. "Sommet de la Tour Eiffel - Souvernir de l'Ascension (Az Eiffel-torony csúcsa - A felépítés emlékérme)" jelzett Br emlékérem. Szign.: CAM(?) (40,5mm) T:2 France ~1889. "Sommet de la Tour Eiffel - Souvernir de l'Ascension (Top of the Eiffel Tower - Souvenir of the Ascent)" hallmarked Br commemorative medal. Sign.: CAM(?) (40,5mm) C:XF
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.