1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis) " gold plated Br decoration with ribbon C:XF NMK 246.
Osztrák-Magyar Monarchia 1871-1918. "A Német Lovagrend Mária Keresztje" zománcozott kitüntetés mellszalagon, "Morzsányi" dísztokban T:2 kis zománchiba Austro-Hungarian Monarchy 1871-1918. "Marian Cross of the Teutonic Order" enamelled decoration with ribbon in "Morzsányi" marked case C:XF small enamell error
1918. "Sebesültek Érme" Al kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht (38mm) T:2 Hungary 1918. "Wound Medal - Laeso Militi" Al decoration without ribbon. Sign.: R. Placht (38mm) C:XF NMK 328.
1918. "Sebesültek Érme" eredeti mellszalagja (két vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded" original ribbon (with two red lanes) in good condition NMK 328/b.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, fémjel nélkül T:2,2- Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, without hallmark C:XF,VF NMK 418.
1939. "A Magyar Érdemrend lovagkeresztje hadiszalagon" eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Knight's Cross on a war ribbon" original ribbon in good condition NMK 381.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN L. T:1- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU NMK 428.
1992. "Honvédelemért Kitüntető Cím II. osztálya" zománcozott ezüstözött kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 Hungary 1992. "Title of Merit For Defence 2nd grade" enamelled silvered decoration with ribbon, in case C:XF NMK 792.