Bavaria rózsamintás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 19 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Bavaria-rozsamintas-vaza-matricas-jelzett-apro-kopasokkal-m-19-cm~II2249477
2249477
11228
383
Leírás: Bavaria rózsamintás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 19 cm
: karap_norbert