Virágmintás szív alakú porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, ki... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Viragmintas-sziv-alaku-porcelan-bonbonier-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-8C3978C3~II2227908
2227908
11218
383
Leírás: Virágmintás szív alakú porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×8×2,5 cm
: tánczos_gábor