Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2292186
384
90000
Jelzés nélkül, feltehetően német festő 18. sz. műve: Bibliai jelenet. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Kissé sérült fa keretben, 38×57 cm / Unsigned, probably work of a German painter from the XVIII. century: Scene from the bible. Oil on canvas, glued to card board. Framed. 38x57 cm 2290051
10001
384
Ábrahám Rafael (1929-): Trencsén. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 22x33 cm. 2289808
10002
384
Aba Novák 31 jelzéssel: Tengerparton. Olaj, farost. Fa keretben. 60x50 cm 2294015
10003
384
Aknay jelzéssel: Kék angyal. Olaj, papír, 47,5x36 cm 2294013
10004
384
Aknay jelzéssel: Ikon. Olaj, papír, 47,5x36 cm 2283548
10005
384
Almásy Aladár (1946-): Részeg kéményseprő, 1973. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal 1973-ból. Üvegezett fa keretben, 17×29 cm 2278657
10006
384
11000
Almásy Aladár (1946): Találomra venyigés, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/8). 25x22 cm 2201734
10007
384
Antal Ilona (1932-2004): Pitypang. Fametszet, papír, jelzett (paszpartu által takarva), 33x22 cm 2290707
10008
384
AR jelzéssel: Tanya gémeskúttal. Olaj, farost, apró felületi sérülésekkel, 29,5×40 cm 2289313
10009
384
Aszalós István (?-): Szemek. Olaj, farost, jelzett, 29,5×39,5 cm 2289306
10010
384
Aszalós István (?-), 2 db mű: Vízparti táj. Olaj, ceruza, farost, jelzett, 18,5×25 és 20x30 cm 2295131
10011
384
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Bolgár halászok. Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban. 32×41 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft