Nagy László 1965 jelzéssel: Őszi táj. Olaj, vászon. 50x66 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Nagy-Laszlo-1965-jelzessel-Oszi-taj-Olaj-vaszon-50x66-cm~II2292411
2292411
10248
384
Leírás: Nagy László 1965 jelzéssel: Őszi táj. Olaj, vászon. 50x66 cm
: pelikán_kristóf