S. Horváth Ildikó (1969-): Csokonai Lili - Tizenhét hattyúk. Színes rézkarc, papír. Jelzett, művészpéldány EA XXI/XXV. 14,5x10 cm. Csokonai Lili Esterházy Péter (1950-2016) író álneve volt.