Leonardo da Vinci festői életműve. Az előszót írta: André Chastel írta, a dokumentációt Angela ottino Della Chiesa késítette. Ford.: Havas Lujza. A művészet klasszikusai. Bp., 1989., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, a gerincen apró kopásnyomokkal.
A Bábur-Náme miniatúrái. Az előszót írta és a képket vál.: Hamid Szulejmán. Taskent-Bp., 1979, Fan-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.