1928/29, évi Téli Kiállítás képes tárgymutatója. Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Bp.,é.n.,k.n. 2. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, borítója hiányos, első néhány lap foltos..
Adolf Hildebrand: A forma problémája a képzőművészetben. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval és gerinccel. Boríton ceruzás tulajdonosi névbejegyzéssel.
K. Pintér Tamás - Sudár Balázs: Oszmán-török építészet Magyarországon / Macaristan'da osmanl? türk mimarisi. Bp., 2014, Turkinfo. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
North Russian Architecture. Translated from the Russian by Kathleen Cook. [Moszkva, 1972,Progress Publishers.] Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
Fényképezéssel kapcsolatos könyvek, 2 db: Auer Kálmán: Fényképezőgép ma és holnap. Bp., 1981, Gondolat (Gondolat zsebkönyvek). 2. kiadás.Papírkötésben, jó állapotban.+ Hevesy Iván: A fényképezés technikája. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. 155 rajzzal és 25 fényképpel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, papír védőborítóval. A védőborító kissé szakadt, tollal írt szöveg van az első oldalon.
Nékám Lívia: Meisseni porcelán a Budapesti Iparművészeti Múzeum gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina. Szelényi Károly színes és Wagner Richárd fekete-fehér fotóival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Kissé kopott borító.
Ledács Kiss Aladár - Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyeget. Bp., 1977, Gondolat. Második kiadás. Gazdag képanyaggal, Pogány Jolán rajzaival illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.Kissé szakadt védőborítóval, de egyébként jó állapotban.