Vegyes Nagy Marvel-képregénygyűjtemény könyvtétel, 3 db. Steve Englehart- Mike Friedrich- Sal Buscema: Amerika Kapitány és Sólyom. Titkos Birodalom. 73. szám. Milano, 2020, Hachette Fascicoli S. r. l. kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. + Stan Lee- Steve Ditko: Doktor Strange. Névtelen földön, időtlen időben. 74. szám. Milano, 2020, Hachette Fascicoli S. r. l. kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. + Jason Aaron- Kieron Gillen- Carlos Pacheco- Frank Cho: X-men. Törésvonal. 77. szám. Milano, 2020, Hachette Fascicoli S. r. l. kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
Hildebrandt C.: Robinson gyarmata. Az ifjabbik Robinson folytatása.- Mulattató, s tanulságos olvasmány gyermekek és ifjak számára. Pest, 1862, Lauffer és Stolp. Hiányzó lapokkal, firkákkal. Kiadói kopott félvászon kötésben. 140p.
Csudatáska. Eredeti székely népmesék. Gyűjtötte és feljegyezte őket: Ősz János. Kovács László bevezetőjével. Bp.,1941,Révai. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, "362. sz. "Assisi Szent Ferenc"Cserkészcsapat Szombathely" bélyegzéssel a címlapon. A címlap sarkán a cserkészcsapat parancsnoki névbejegyzéssel.
Beke Sándor: Hajóval a Déli-sarkon. Gyermekversek. Székelyudvarhely, 1998, Erdélyi Gondolat Könyvkiadó. Karancsi Sándor rajzaival illusztrálva. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. A szerző által aláírt példány.
Faragó László: Hóvölgyi István-Povázsai László-Seres József: Olvasókönyv az általános iskolák 3. osztálya számára. Rogán Miklós és Szabó Ágnes illusztrációival. Bp.,1960, Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés,