800 Ft
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1932, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 371 p. Második kiadás. Kiadói kopott aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, foltos lapélekkel.