Csengery Antal: Történeti tanúlmányok és jellemrajzok. 1. kötet Pest, 1870. Ráth Mór. 1 t. (a szerző fényképe), IV l. 1 sztl. lev. 409 l.; Kiadói enyhén sérült egészvászon kötésben.